O nás

ParadeSport Events vám nabízí jedinečnou příležitost objevovat a prozkoumávat sportovní události pocelém světě pomocí našich sportovních zájezdů na míru.


Jmenujeme se Ondřej a Tomáš, jsme dlouholetí přátelé, které dala dohromady vášeň pro golf. Již od roku 2011 razíme cestu nevšedním golfovým zážitkům s naší firmou Parade Golf do nejproslulejších lokalit po celém světě. Naše dlouholeté zkušenosti v oboru umíme maximálně zužitkovat a s osobním přístupem ke každému klientovi dokážeme proměnit sny ve skutečnost. Proto jsme se rozhodli do našeho portfolia zařadit i další sportovní události, které máte možnost prožít na vlastní kůži. Je váš životní sen navštívit slavný golfový turnaj The Open, světový tenis na nejslavnějším grand slamu Wimbledon, nebo by jste byli radši samotní aktéři a zahráli si třeba na slavném hřišti v St Andrews? Podělte se s námi o vaše touhy a nesplněná přání a my vám je pomůžeme proměnit v realitu! Kontaktujte nás a my vám vytvoříme dovolenou přesně podle vašich představ.

Jsme autorizovanou společností pro poskytování garantovaných her na slavném hřišti Old Course v St Andrews!Je nám ctí, že naše společnost Parade Golf byla jmenována St Andrews Links jako autorizovaný poskytovatel komerčních hrací časů na Old Course v St Andrews. Jsme jedni z mála dodavatelů, kteří vám tím pádem je schopný poskytnout garantované hry na slavném Old Course. 


Navštivte také naše stránky plné zájezdů do nejžádanějších golfových destinací na světě!