Reference

Spokojený zákazník je pro nás absolutní prioritou. O to více nás těší pozitivní zpětná vazba od klientů z celého světa. Radost našich klientů je pro nás každodenní hnací silou k neustálému zlepšování našich služeb a zavádění dalších nových věcí.


"Česká golfová federace přichystala přípravný kemp pro své přední amatérské hráče. Poprvé na linksových hřištích ve Skotsku (4. - 9. dubna 2019). Hlavním cílem kempu, navrženého hlavním trenérem CGF Staffanem Johanssonem, vedeným bývalým hráčem European Tour Davidem Carterem, bylo poskytnout mladým českým golfistům novou zkušenost, která by dále zlepšila jejich strategii a povědomí o hře. Při přípravě kempu v St. Andrews se ČGF rozhodla úzce spolupracovat s místní společností Parade Golf se sídlem přímo ve St. Andrews. To se mnohokrát ukázalo jako správné rozhodnutí. Organizace tábora - od dopravy až po ubytování a rezervaci hřišť pro 20 hráčů byla bezchybná, hladká a až nad naše očekávání. Děkujeme Ondřejovi a Tomášovi z Parage Golf za jejich neúnavnou podporu a péči. Je to také jejich zásluha, že přípravný kemp v St. Andrews byl vysoce oceněn, jako jeden z nejúspěšnějších kempů CGF vůbec."

- Česká Golfová Federace, Luboš Klikar, Petr Šavrda a David Carter

"Děkujeme za famózně připravený zájezd, vše šlo podle plánu a zahráli jsme si i slavný Old Course. Rozhodně to nebyla naše poslední návštěva. Děkujeme Parade Golf Teamu!"

- Členové  Mirabel Golf Club, Jonathan's Landing Golf Club, Montclair Golf Club a Locust Hill Country Club 

"Byl to nezapomenutelný zájezd všech dob. Byli jste výjimečný. Nulová reklamace. Pouze komplimenty a nejvyšší ocenění. Skvělá organizace. Těšíme se na příští výlet. Rádi jsme Vás poznali. Díky za všechno."

- Chuck Lanson, Harry Downling, Stephen L. Hudacek Glenmaura National GC Pennsylvania

"O Ondřejovi a kompletně o týmu v Parade Golfu můžu říct jenom to nejlepší! Děkujeme za úžasný den na Old Course, který v nás zanechal spousty vzpomínek, které nám zůstanou do konce života. Děkujeme vám všem moc, že jste nám pomohli zrealizovat tento neskutečný golfový zážitek.

- Hani Elnagga, Trevor Banks and Lathan Mahaffey. členové Augusta National Golf Club, GA, USA

"Nejlepší cesta vůbec. Vaše společnost dodala vše jak bylo slíbeno a váš personál byl vynikající! Kvalitu si člověk bude pamatovat víc, než cenu za zájezd. Už dávno cenu neřešíme, ale s rodinou a přáteli budeme sdíle naše vzpomínky a zážitky ze St. Andrews v následujících letech. Děkuji vám všem moc! Budeme se těšit na další setkání!

- Chuck Lawson, Cleve Coldwater a Michael Leary

Všichni golfisté členové Heathrow Golf Club, Lake Mary, Florida